O nás

Náš tým pro Vás připravil tento portál o Praze s cílem zpřístupnit pro Vás co nejvíce informací pro Vaši návštěvu Prahy a České republiky. Spolupracujeme s mnoha cestovními kancelářemi a poskytovateli atrakcí, kteří patří ke špičce v oboru cestovního ruchu nejen v České republice, ale i ve světě. Všechny položky v nabídce Prague-portal.com jsou pečlivě vybírány, aby se Vám dostalo jen těch nejlepších služeb.

Prague-portal.com je rozdělen na několik kategorií pro Vaši lepší orientaci a vyhledávání v oborech Vašeho zájmu. Chcete-li vyhledávat skrz všechny kategorie, použijte vyhledávání pomocí atributů.

Chcete-li se více dozvědět o historii Prahy nebo se před Vaší návštěvou zásobit informacemi o Praze, navštivte kategorii Historie a památky Prahy.

Pro ty, kterým nestačí povrchní informace, doporučujeme kategorii Okružní jízdy. Zde najdete ten nejlepší výběr nejen okružních jízd po Praze, ale i výletů mimo Prahu do nejatraktivnějších turistických destinací, jako jsou Český Krumlov, Karlovy Vary nebo Kutná Hora. Pro milovníky hradů a zámků nabízíme výlety na nejkrásnější hrady a zámky v České republice, např. Karlštejn nebo Konopiště.

Až budete znaveni chozením po Praze, neváhejte s výběrem našich výletů lodí po Vltavě. Prague-portal.com si Vám dovoluje doporučit romantickou večerní plavbu s večeří a muzikou.

Máte rádi dobrá jídla a speciální kulinářské zážitky? Potom musíte navštívit i kategorii Restaurace.

Užitečné informace hledejte v kategoriích Místní informace a Doprava.

Naším úkolem je dále rozvíjet nabídku služeb na Prague-portal.com. Neváhejte se k nám vracet, jistě najdete při každé další návštěvě mnoho dalších zajímavých informací.

S přáním hezkého pobytu v Praze

tým Prague-portal.com

Informations

Weather in Prague

Updated 01-01-1970 01:00